Bill Skarsgard lesz A holló reboot főszereplője!
A THR értesülései szerint Bill Skarsgard (Az 1+2, Atomszőke, Hemlock Grove) kapta meg Eric Draven szerepét A Holló című film régóta készülő rebootjában.
A filmet Rupert Sanders (Hófehér és a Vadász, Páncélba zárt szellem) rendezi majd, Zach Baylin (Richard király) forgatókönyvéből.
A THR azt írja, hogy a forgatást júniusban szeretnék megkezdeni, Prágában és Münchenben. A költségvetés nagyjából 50 millió dollár lesz.
A holló kultikus első része még 1994-ben került a mozikba. Főszereplője, Brandon Lee tragikus körülmények között elhunyt a forgatás közben, amikor egy kellékpisztolyban hagyott éles lőszer halálos sebet ejtett a testén. Az eredeti filmet később három folytatás (A holló 2 – Az angyalok városa, A holló 3. - A megváltás, A holló 4. - Gonosz ima) követte.
A holló rebootot korábban Az apáca című film direktora, Corin Hardy is szerette volna tető alá hozni, Jason Momoa főszereplésével. Ez azonban nem jött létre, mikor Hardy és Momoa 2018-ban kiszálltak a projektből, a Sony pedig ki is húzta a premierjei közül.
A Bloody Disgusting még 2020 elején számolt be róla, hogy a reboot ismét fejlesztés alatt áll, erről itt írtunk mi is.
Forrás: THR
Címkék: bill skarsgard a holló reboot rupert sanders