Állítólag zöld utat kapott a Mad Max 5. része
A 2015-ös Mad Max: A harag útja hatalmas kritikai és közönségkedvenc alkotás volt, mely nem kevesebb, mint 6 Oscar-díjat zsebelt be.
A folytatásról már évek óta beszélnek, de nagyon úgy tűnik, hogy lassan tényleg lesz belőle valami, hiszen a Mad Max: Wasteland állítólag zöld utat kapott a Warnernél, és a forgatás ősszel kezdődhet meg, bár nincs konkrét megerősítése még, remélhetőleg ismét Tom Hardy-val a főszerepben.
Tom Hardy amúgy 4 részre írt alá, a Warner egyelőre csak egy további folytatást rendelt be a hírek szerint. A új rész létrehozását egy a Miller rendező és a Warner Bros közötti jogi vita lassította le, de a direktor elmondása alapján két rész története van kidolgozva, ezen kívül pedig egy Furiosa spin-off is elkészülhet valamikor, de ez még tényleg a jövő zenéje.
George Miller hamarosan új filmjét forgatja Tilda Swinton és Idris Elba főszereplésével. Tom Hardy pedig nemsokára már a Venom második részén dolgozik majd, mivel a folytatást októberben be kell mutatni.
Címkék: mad max folytatás tom hardy